LeNotre Enstitute Landscape Forum 2020 /22 Nisan 2020
Sevgili öğrencilerimiz,
Birincisi 2012 yılında Antalya’da gerçekleştirilen LeNotre Enstitüsü Peyzaj Forum, bu yıl Bratislava’da düzenlenmektedir.
Dünyanın içinde bulunduğu olağanüstü durum nedeniyle bu seneki Peyzaj Forum, 22 Nisan 2020 tarihinde Online olarak gerçekleştirilecektir.
Dileyen herkes ücretsiz olarak Foruma katılabilmektedir.
Ekte yer alan LeNotre Landscape Forum 2020 Duyurusu ve Programının yanında isteyenler forum.ln-institute.org sayfasından Foruma katılmak üzere kayıt yaptırabilirler.
Bir günlük ve çok zengin içerikli Peyzaj Forum’unun faydalı olması dileği ile katılımınız için bilginize sunar,
Sağlıklı günler dileriz.

 

0

Misyon

Doğal ve kültürel peyzajların korunması, planlanması ve yönetimi; açık ve yeşil alanların insanların yaşam kalitesini iyileştirecek şekilde planlanması, tasarımı ve bakımı konularında yetkin, çevreye duyarlı, toplumsal ve etik değerlere saygılı peyzaj mimarlarının yetiştirilmesi ve ayrıca araştırma faaliyetleri ile yerel, bölgesel ve ülkesel peyzajların karşı karşıya bulunduğu sorunlara alternatif çözümler üretmek, bilim ve teknolojinin gelişmesine katkıda bulunmaktır.

Vizyon

Eğitim öğretim faaliyetlerinin kalitesi ve araştırmalarının orijinalitesi ile ulusal ve uluslar arası ölçekte tanınan; öğrenci odaklı bir öğretim anlayışına sahip; peyzaj mimarlığı ile ilgili ulusal ve uluslararası kuruluş ve etkinliklerde aktif rol alan, eğitim-öğretim ve araştırmaya yönelik uluslar arası akademik ortaklıklar geliştiren ve yurt içi ve yurt dışında tercih edilen bir bölüm olmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi
Peyzaj Mimarlığı Bölümü Kampüs 07070 ANTALYA (Ziraat Fakültesi IV. Blok)
Tel: 0 242 310 65 60
Tel: 0 242 227 45 64 ( FAX )