GÜNEY KARİYER FUARI (GÜNKAF)

Güney Kariyer Fuarı (GÜNKAF); T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi öncülüğünde bölgedeki 8 üniversitenin ortaklığında Üniversitemiz ev sahipliğinde 21-22 Mart tarihlerinde Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir.

Her bölümden öğrenci ve mezunlara yönelik yüzlerce firmanın yer alacağı fuarda öğrenciler firmalar ile birebir görüşme imkanı bulacaktır. Ayrıca kongre merkezinde etkinliğe katılan firmalar ve davetli konuşmacılar tarafından 100’e yakın eğitim/etkinlik düzenlenecektir.

Bu eğitimlerin yanında mezunlar ve mezun adayları için iş imkanı, öğrenimi devam eden öğrenciler için staj  imkanı bulabilecekleri bir ortam oluşturulacaktır.

Öğrenci ve mezunlar GÜNKAF kapsamında düzenlenecek olan etkinliklere ücretsiz bir şekilde katılım sağlayabilecek, http://www.gunkaf.com/kayit/ adresinden Öz geçmiş (CV)’lerini oluşturabileceklerdir. Oluşturulan öz geçmişler etkinlik öncesi firmalar ile paylaşılacak olup, firmaların etkinlik günü adaylar ile mülakat görüşmeleri gerçekleştirmesi sağlanacaktır.
Detaylı bilgi ve kayıt için    http://www.gunkaf.com/

0

Misyon

Doğal ve kültürel peyzajların korunması, planlanması ve yönetimi; açık ve yeşil alanların insanların yaşam kalitesini iyileştirecek şekilde planlanması, tasarımı ve bakımı konularında yetkin, çevreye duyarlı, toplumsal ve etik değerlere saygılı peyzaj mimarlarının yetiştirilmesi ve ayrıca araştırma faaliyetleri ile yerel, bölgesel ve ülkesel peyzajların karşı karşıya bulunduğu sorunlara alternatif çözümler üretmek, bilim ve teknolojinin gelişmesine katkıda bulunmaktır.

Vizyon

Eğitim öğretim faaliyetlerinin kalitesi ve araştırmalarının orijinalitesi ile ulusal ve uluslar arası ölçekte tanınan; öğrenci odaklı bir öğretim anlayışına sahip; peyzaj mimarlığı ile ilgili ulusal ve uluslararası kuruluş ve etkinliklerde aktif rol alan, eğitim-öğretim ve araştırmaya yönelik uluslar arası akademik ortaklıklar geliştiren ve yurt içi ve yurt dışında tercih edilen bir bölüm olmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi
Peyzaj Mimarlığı Bölümü Kampüs 07070 ANTALYA (Ziraat Fakültesi IV. Blok)
Tel: 0 242 310 65 60
Tel: 0 242 227 45 64 ( FAX )